Depilacja laserowa

Depilacja laserowa – usuwanie owłosienia dzięki wykorzystaniu urządzenia Again Deka, który swoje niesamowite efekty osiąga dzięki połączeniu dwóch długości fal – aleksandrytowej 755nm oraz neodymowo-yagowej 1064nm. Nie jest to laser diodowy jak większość salonów świadczących podobne usługi na lokalnym rynku.

Dzięki połączeniu dwóch wiązek światła o różnych długościach laser ten wyróżnia się niezwykłą skutecznością w usuwaniu zarówno włosów jasnych i cienkich, jak również grubych i ciemnych oraz nadaje się do każdego fototypu skóry. Z całą pewnością jest to najlepszy laser w Rzeszowie. Laser Alma jest to najnowocześniejszy sprzęt na podkarpackim rynku który swoją premierę na świecie miał 2021 roku, zaś w Polsce w 2022 roku!

Technologia Moveo zapewnia, że zabieg epilacji laserowej jest KOMFORTOWY, BEZPIECZNY i SKUTECZNY. Dodatkowo zaawansowany system chłodzenia sprawia, że zabieg usuwania włosów jest SZYBKI I BEZBOLESNY, a to wszystko na miejscu w Rzeszowie.

Wybierając naszą klinikę pod kątem depilacji laserem, masz możliwość skorzystania z najpopularniejszych zabiegów które skierowane są jednocześnie dla kobiet jak i dla mężczyzn.

DLACZEGO DEPILACJA LASEROWA?

Usunięcie niechcianego owłosienia jeszcze nigdy nie było tak proste. Kto z nas nie marzy o posiadaniu gładkiej, niepodrażnionej skóry? W stolicy podkarpacia jest miejsce które urzeczywistni Twoje marzenie o bezbolesnej depilacji laserowej – to Izabela Niski Estetic Clinic. Doświadczony i wykwalifikowany zespół zadba o Ciebie i dobierze najodpowiedniejsze parametry. W naszym salonie usuniesz niechciane owłosienie z każdego miejsca – zaczynając od dużych partii jak plecy, klatka piersiowa czy nogi, a na małych okolicach kończąc np. pachy, wąsik, szyja czy dłonie.

Depilacja laserowa

CZY SKUTELCZNA DEPILACJA LASERowa BOLI?

W naszej klinice depilacja laserowa jest bezbolesna, a to za sprawą zupełnie osobnego urządzenia które jest odpowiedzialne za schładzanie. Urządzenie to sprawia, że zabieg epilacji jest maksymalnie komfortowy i bezbolesny.

NAJLEPSZY EFEKT DEPILACJI W RZESZOWIE

Efektem wykorzystania lasera aleksandrytowego do depilacji jest redukcja owłosienia w miejscu zabiegu. Redukcja podrażnień oraz wrastających włosków po goleniu. Skuteczność depilacji laserowej zależy od kilku czynników m.in. od rodzaju włosa, barwy czy grubości. Często pytacie nas ile zabiegów potrzeba na skuteczne usunięcie owłosienia? Z doświadczenia wiemy, że pomimo zaleceń producenta ilość wymaganych zabiegów waha się od 4-8 na daną partię, to nasi klienci informują nas o pierwszych zadowalających efektach już po dwóch wizytach w gabinecie laseroterapii w naszej klinice. Zbieramy bardzo dobre opinie do klientów którzy wykorzystali nasz laser na usuńcie jasnych włosów czy też od klientów z bardzo jasnym fototypem skóry. W naszej klinice często macie dostępne różnego rodzaju promocje na zabiegi depilacji. Cena depilacji jest bardzo korzystna na lokalnym rynku właśnie dzięki szybkiemu działaniu urządzenia, zachęcamy do śledzenia naszych portali społecznościowych aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami jak mi pakietami depilacji laserowej.

PRZECIWWSKAZANIA DO USUNIĘCIA LASEROWEGO WŁOSÓW

aktywna opalenizna w miejscu depilacji, korzystanie z samoopalaczy, wizyty na solarium (na 4 tygodnie przed zabiegiem)

nie należy przed zabiegiem epilacji laserowej stosować produktów światłouczulających (ziół, suplementów)- dziurawiec, pokrzywa, nagietek, krwawnik, bergamotka, rumianek, stokrotka, bratek, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające, arnika górska (zaleca się odstawienie wymienionych ziół na cały okres laseroterapii)

leki przeciwbólowe/przeciwzapalne/przeciwzakrzepowe/na zapalenie pęcherza

ciąża, karmienie piersią (6msc od zakończenia laktacji)

choroby nowotworowe

aktywna opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne

cukrzyca (w przypadku nieuregulowanej)

antybiotykoterapia (2 tygodnie od zakończenia kuracji)

terapia Izotekiem (ok. 6msc od zakończenia kuracji)

epilepsja/łuszczyca/bielactwo/rozrusznik serca

przerwana ciągłości naskórka

używanie kremów lub maści z wit. A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac itp.)- osoby stosujące terapię doustną retinoidami powinny zrobić półroczną przerwę pomiędzy końcem kuracji, a pierwszym zabiegiem

Dodatkowo należy mieć na uwadze, że przed każdym zabiegiem laserowego usuwania włosów przeprowadzana jest konsultacja. Pacjent podpisuje również zgodę na zabieg w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań.

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

w okresie minimum 4 tygodni przed zabiegiem należy unikać słońca i opalania w tym obszarze. Dotyczy również stosowania samoopalaczy, wizyty na solarium)

nie należy przed zabiegiem stosować produktów światłouczulających (ziół, suplementów)- dziurawiec, pokrzywa, nagietek, krwawnik, bergamotka, rumianek, stokrotka, bratek, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające, arnika gorska (zaleca się odstawienie wymienionych ziół na cały okres laseroterapii)

dzień przed każdym zabiegiem klient zobowiązany jest dokładnie zgolić włoski z powierzchni skóry jednorazową maszynką. Nie należy usuwać włosów poprzez ich wyrywanie, tj. depilator, wosk itp.

2 tygodnie przed zabiegiem nie można stosować peelingów chemicznych oraz innych zabiegów laserowych w miejscach, gdzie był wykonywany zabieg

warto 2 tygodnie przed zabiegiem wykonać peeling ziarnisty miejsc, które będą poddane depilacji

PRZEBIEG ZABIEGU

Dzięki zaawansowanemu i zintegrowanemu systemowi chłodzenia zabieg depilacji jest bardzo komfortowy i szybki, czasem odczuwalne jest delikatne ciepło

Zabiegi wykonywane co 5-12 tygodni w zależności od partii. Zalecana seria to około 4-8 zabiegów

ZALECENIA PO ZABIEGU

W okresie minimum 4 tygodni po zabiegu należy unikać słońca i opalania w tym obszarze. Dotyczy również samoopalaczy, wizyty na solarium.

Nie należy po zabiegu stosować produktów światłouczulających (ziół, suplementów). Tj. dziurawiec, pokrzywa, nagietek, krwawnik, bergamotka, rumianek, stokrotka, bratek, skrzyp polny. Również niektóre herbatki odchudzające, arnika górska (zaleca się odstawienie wymienionych ziół na cały okres laseroterapii)

Po zabiegu- w tym samym dniu nie stosujemy antyperspirantu (pachy)- depilowane obszary myjemy tylko letnią wodą bez użycia gąbki

Warto 2 tygodnie po zabiegu wykonać peeling ziarnisty miejsca depilowanego

2 tygodnie po zabiegu depilacji laserowej nie można też stosować peelingów chemicznych. Nie można też stosować innych zabiegów laserowych w miejscach gdzie był wykonywany zabieg;

W strefie zabiegowej w pierwszych dniach może być stosowany Alantan krem albo Panthenol;

Najlepiej w najbliższych dniach po zabiegu epilacji laserowej nie pić większych ilości alkoholu. Nie należy też korzystać z gorących kąpieli, sauny oraz basenu, nie wykonywać też intensywnych ćwiczeń;

Należy również pamiętać o szczególnej higienie zwłaszcza w przeciągu 72 pierwszych godzin- by nie nadkazić skóry bakteriami kontaktowymi;

Wskazane jest stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze z oznaczeniami minimum PA++&SPF50;

Przez minimum 72 h ograniczyć bliski kontakt ze zwierzętami w strefie zabiegu;