Mezoterapia igłowa skóry głowy

-Leczenie i zapobieganie
wypadaniu włosów

Mezoterapia igłowa
skóry głowy

-Leczenie i zapobieganie
wypadaniu włosów

Co to jest za zabieg?

Mezoterapia owłosionej skóry głowy pozwala przeciwdziałać problemom związanym z wypadaniem włosów lub ich słabą kondycją. Jest pomocna bez względu na podłoże i nasilenie schorzenia, hamuje zarówno łysienie androgenowe, hormonalne jak i utratę włosów sezonową lub też spowodowaną stresem czy infekcjami. Zabieg ten nie tylko ogranicza proces wypadania włosów, ale także pobudza proces ich odrastania oraz poprawia kondycję i strukturę włosów poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.

Skład preparatów do mezoterapii skóry głowy to najczęściej kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy, mikroelementy, antyoksydanty, peptydy, czynniki wzrostu. 

Efekty?

Efekty zależne są od rodzaju użytego preparatu i ilości wykonanych zabiegów, dlatego w naszym salonie wybieramy koktajle najbardziej renomowane w rynku między innymi koktajle Dr.Cyj:

zahamowanie wypadania włosów

przyspieszenie odrostu nowych włosów

zahamowanie wypadania włosówpogrubienie i zagęszczenie włosów

rewitalizacja mieszków włosowych

wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie

*Najchętniej wybieranym koktajlem przez klientów i naszych specjalistów jest DR CYJ Hair Filler

Innowacyjna formula

Sklad- unikalna technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego – pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy także odżywia mieszki włosowe.
Opatentowana technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych Sustained Release Technology”, i wnikania substancji aktywnych minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe działanie i penetrację składników aktywnych.

Szybkie efekty: pełna terapia to zaledwie 8 tygodni, podczas których pacjent przechodzi 1 zabieg w odstępach dwutygodniowych. Pierwsze zauważalne efekty już po 15 dniach od pierwszego zabiegu.

Dla podtrzymania efektu i przedłużenia działania zabiegu Dr. Cyj Hair Filler zaleca się wykonanie kuracji przypominającej po 6 miesiącach od zakończenia pierwszej serii iniekcji.
Wysoką skuteczność terapii peptydowej DR.CY.J Hair Filler docenili lekarze medycyny estetycznej, przyznając zabiegowi prestiżowe wyróżnienie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych „Perle Dermatologii Estetycznej” w kategorii „Zdrowe włosy”.

Wskazania do zabiegu

łysienie androgenowe męskie i żeńskie, utrata włosów hormonalna lub dziedziczna

łysienie plackowate

wypadanie włosów spowodowane stresem, infekcjami, złą dietą, niewłaściwą pielęgnacją

wypadanie włosów po ciąży i w trakcie menopauzy

sezonowe wypadanie włosów (wiosną i jesienią)

włosy rzadkie, słabe, pozbawione blasku

zaburzona równowaga skóry głowy, łupież, suchość

Przebieg zabiegu

Preparat podawany jest na okolicę owłosionej skóry głowy poprzez serię licznych powierzchniowych iniekcji z użyciem cienkiej igiełki.

Częstotliwość zabiegów

W przypadku sezonowego wypadania włosów, u części pacjentów efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Jednak, w większości przypadków, celem uzyskania optymalnych wyników, zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępie około 14-28 dni, a następnie zabieg przypominający co 3-6 miesięcy. W bardziej zaawansowanych przypadkach wskazane jest wykonanie większej ilości zabiegów w odstępach nie większych niż 30 dni. W zaawansowanych przypadkach wskazane jest wykonanie większej ilości zabiegów
w odstępach nie większych 30 dni.

Zalecenia po zabiegu

Zabieg można wykonywać o każdej porze roku. Lato nie jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, jednak po zabiegu nie można korzystać z sauny, promieni słonecznych, basenu ani intensywnego wysiłku fizycznego przez okres około 14 dni. Przez pierwsze dwa zabiegi zalecane jest picie dużej ilości wody mineralnej, ok. 2 litry. Nie należy myć głowy w dniu zabiegu.

Przeciwwskazania

alergia na substancję stosowaną podczas zabiegu

choroby skóry (infekcje wirusowe i bakteryjne: stany zapalne, aktywna opryszczka)

choroby nowotworowe

choroby autoimmunologiczne

ciąża i okres laktacji

stosowanie leków przeciwkrzepliwych

skłonność skóry do powstawania bliznowców

Cena
zabiegu

od 350 zł do 600 zł 

Czas
zabiegu

do 30 minut