Izabela Niski

Jako kosmetolog oraz technolog kosmetyków spełnia się w zawodzie już od 10 lat. Od 4 lat jej największą pasją jest poszerzanie wiedzy oraz doświadczeń w dziedzinie medycyny estetycznej. Kocha patrzeć na piękne i zadbane kobiety, uważa, że wygląd zewnętrzny ma ogromy wpływ na psychikę i samopoczucie kobiet. Izabela pracuje na co dzień w swoim gabinecie. Ma na swoim koncie wiele sukcesów oraz pozytywnych opinii na temat jej prac. Już w wieku 22 lat podbiła pierwsze serca kosmetyczek i kosmetologów stając się najmłodszym szkoleniowcem marki Peel Mission na terenie województwa Mazowieckiego. Swoją wiedzę zdobywała poprzez pracę i doświadczenie z najlepszymi lekarzami w klinice dermatologicznej.

„ Miłość do zabiegów medycyny estetycznej zaczęła się, kiedy po raz pierwszy postanowiłam poprawić sobie kontur ust. Po zabiegu czułam się 10 razy lepiej, zyskałam pewność siebie i wtedy już wiedziałam, że chcę to robić. Chcę sprawiać, aby inne kobiety mogły się poczuć tak jak ja.”

Medycyna Estetyczna Izabela Niski

1 marca 2018 roku założyła swój pierwszy własny salon w Rzeszowie. Pod koniec 2019 roku miała już na swoim koncie około 2000 udanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kilka indywidualnych szkoleń również z tej dziedziny. Prócz tego, że Izabela szkoli inne osoby z tej branży, to jednak wciąż sama poszerza wiedzę o nowe techniki podawania kwasu u najlepszych kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej w Europie.

Galeria zdjęć