O-shot (orgasmic shot)

Co to jest za zabieg?

O- Shot to zabieg osoczem bogatopłytkowym okolic intymnych, poprawiający funkcje seksualne kobiet. Zabieg ten przywraca kobiecą pewność siebie oraz zwiększa libido oraz zwiększa odczuwanie orgazmu. Przeznaczony dla kobiet, które na skutek różnych czynników nie potrafią już szczytować lub mają bardzo ograniczoną umiejętność przeżywania przyjemności seksualnej. O-shot to skrót od sformułowania „orgasm shot”, a więc zastrzyk orgazmu.

Przebieg zabiegu

Jest to ostrzyknięcie orgazmogennych miejsc intymnych kobiety, czyli zarówno łechtaczki jak i okolic punktu G preparatem autologicznym (uzyskiwanym z krwi własnej pacjentki), który je regeneruje i uwrażliwia na bodźce. W ten sposób zabieg ułatwia osiąganie orgazmu pochwowego i łechtaczkowego. Jest to metoda naturalna, całkowicie bezpieczna, nie dająca żadnego ryzyka powikłań. O-shot składa się z trzech etapów:

najpierw pobierana jest krew pacjentki;

następnie w procesie odpowiedniego odwirowywania, za pomocą specjalnych, przeznaczonych do tego celu wirówek, pozyskujemy firbrynę bogatopłytkową oraz odseparowujemy ją w odpowiednich probówkach;

w ostatnim kroku preparat zostaje podany przez ostrzyknięcie i podanie go w strefy erogenne pacjentki, czyli okolice łechtaczki i przednią ścianę pochwy

Wskazania do zabiegu

brak odczuwania orgazmu pochwowego lub łechtaczkowego;

zauważalna mniejsza wrażliwość i tkliwość łechtaczki oraz przedniej ściany pochwy;

odczuwanie bólu lub dyskomfortu podczas stosunku;

poród lub menopauza negatywnie wpłynęły na jakość życia seksualnego.

Przeciwwskazania do zabiegu

miesiączka;

ciąża;

choroba nowotworowa;

przewlekłe choroby wątroby;

zaburzenia krzepliwości krwi.

Zalecenia przed zabiegiem

należy przyjmować dużo płynów przed zabiegiem (min. 1,5 litra);

nie należy stosować niesterydowych leków przeciwzapalnych (NLPZ);

wskazane jest wykonanie wymazu z pochwy.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych aktywności;

Zalecane jest niestosowanie NLPZ (niesterydowych leków przeciwzapalnych) przez okres 30 dni.

Efekty

Fibryna bogatopłytkowa jest preparatem autologicznym i dzięki temu zabieg daje długotrwałe efekty. Efekty działania zabiegu są widoczne po około 3-6 tygodniach. Tyle bowiem czasu potrzebują nowe włókna i komórki do właściwego unaczynienia się. Zalecane jest wykonanie serii od jednego do trzech zabiegów, aby metoda przyniosła naprawdę spektakularne efekty.

Cena
zabiegu

1500 zł

 

Czas
zabiegu

30 minut