Powiększanie punktu G

Co to jest za zabieg?

Punkt „G” jest skupiskiem zakończeń nerwowych znajdujących się na przedniej ścianie pochwy, kilka centymetrów od wejścia do niej. Odpowiednia stymulacja i pobudzenie tego miejsca może być sposobem na osiągnięcie orgazmu. Nie każda Kobieta ma zdolność przeżywania tego typu orgazmu, ponieważ nie u każdej jest on tak samo rozwinięty. 

Niektóre Kobiety mają to miejsce bardziej rozbudowane, inne mniej. Zdarza się, że jest ono zupełnie gładkie. Jeśli Pacjentka miewa orgazmy pochwowe, zabiegiem tym może zwiększyć swoje doznania. Jeśli punkt „G” jest odpowiednio wypukły, rośnie szansa na jego kontakt z członkiem, czyli na częste i intensywne pobudzenie tej strefy.
Aby uzyskać taki efekt, można zdecydować się na zabieg tymczasowego powiększenia punktu „G” poprzez jego ostrzyknięcie preparatem kwasu hialuronowego. Jego efekt można sprawdzić już po 4 godzinach.

Wskazania do zabiegu

utrudnione osiąganie orgazmu pochwowego

niskie doznania pochwowe podczas zbliżeń

Przeciwwskazania do zabiegu

miesiączka

ciąża

przewlekłe choroby wątroby

choroba nowotworowa

zaburzenia krzepliwości krwi

Zalecenia przed zabiegiem

Przed zabiegiem wskazane jest przyjęcie dużej ilości płynów – min. 2 litrów.

Wskazane jest również wykonanie wymazu z pochwy.

Przebieg zabiegu

W celu wypełnienia i uwypuklenia punktu G wykorzystujemy zabieg jego augmentacji, czyli ostrzykiwania preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Kwas jaki stosujemy do tego celu, jest odpowiednio usieciowany. Substancja wypełnia tkankę, uwydatnia i ujędrnia ją, dzięki czemu jest ona bardziej odkryta, a przez to wrażliwsza na bodźce podczas stosunku. Zabieg augmentacji polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego podskórnie w odpowiednie miejsce za pomocą kaniuli i strzykawki. Jest to procedura przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, która nie wymaga hospitalizacji. Zabieg jest bezbolesny.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu można powrócić do normalnych czynności życiowych;

Po zabiegu należy dbać o właściwe nawodnienie organizmu (w tym celu zaleca się picie około 2 – 2,5 litrów wody dziennie);

Już po 12 godzinach od zabiegu można powrócić do normalnej aktywności seksualnej (bardzo często już wtedy o zwiększonej intensywności).

Powiększanie punktu G efekt

Zabieg G-shot daje czasowe efekty zwiększenia doznań, które utrzymują się około 6-12 miesięcy. Po tym czasie procedurę należy powtórzyć.

Cena
zabiegu

Od 2000 zł

 

Czas
zabiegu

30 minut