Plastyka powiek w Rzeszowie

Blefaroplastyka, czyli plastyka powiek przywraca oczom, a w rezultacie całej twarzy, młody wygląd. Część osób decyduje się na operację ze względów estetycznych, aby odzyskać utraconą świeżość spojrzenia. Nieustanne unoszenie brwi w celu ukrycia opadających powiek, niejednokrotnie przyczynia się do pogłębiania postarzających twarz zmarszczek poprzecznych czoła. Względy estetyczne nie są jednak jedyną przyczyną blefaroplastyki. Problem opadających powiek może prowadzić do znacznego ograniczenia pola widzenia, przyczyniać się do odczuwania zmęczenia oczu, ciężkości powiek i bólu głowy oraz utrudniać funkcjonowanie osobom w każdym wieku. Warto zatem podkreślić, że nie wiek, a ocena kliniczna pacjenta, stanowi wskazanie do przeprowadzenia plastyki powiek.

blefaroplastyka

Blefaroplastyka to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu nadmiaru skóry na górnych, jak i dolnych powiekach. Chirurgiczne podniesienie powiek górnych i dolnych to już nie tylko zabieg czysto estetyczny. To także zabieg, który pomaga w poprawie dolegliwości zdrowotnych. Opadające powieki górne to problem powstający w związku ze zwiotczeniem skóry powiek i opadaniem tkanek czoła i brwi. W przypadku powieki dolnej celem jest przede wszystkim likwidacja tzw. worków pod oczami, tj. przepuklin tłuszczowych oraz towarzyszącego im nadmiaru skóry. Po zabiegu skóra dolnej powieki u pacjenta staje się gładka, jak kilka lat wcześniej, natomiast twarz nabiera bardziej pogodnego, wypoczętego wyrazu. To właśnie blefaroplastyka niweluje procesy starzenia. Plastyka powiek górnych i dolnych to najlepsze rozwiązanie na trwały i skuteczny lifting powiek. To również sposób na podniesienie opadającej skóry na powiekach, a to z kolei sprawia, że zyskujemy nowe spojrzenie.

Blefaroplastyka powiek górnych lub dolnych stanowi jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów operacyjnych w obrębie twarzy. Wskazaniem do wykonania blefaroplastyki jest najczęściej wzgląd na specyfikację opadających powiek, na zabiegi decydują się osoby powyżej 30 roku życia. Jeśli Twoim problemem jest nadmiar skóry w okolicy oczu, opadające powieki lub masz podkrążone oczy, worki pod oczami, to plastyka powiek w Rzeszowie jest dla Ciebie. Zabieg chirurgicznego podniesienia powiek w Rzeszowie jest dostępny na wyciągniecie ręki. Korekta pozwoli cieszyć się młodym, świeżym wyglądem co przekłada się na znacznie lepsze samopoczucie. Podsumowując zacytujemy klasyka „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Oczy są zwierciadłem duszy. Oczy szeroko otwarte, wypoczęta, a także jędrna skóra powiek świadczą o zdrowiu, atrakcyjności i witalności.

Plastyka powiek w Rzeszowie