Laser Alma nd yag

Laser Alma nd yag to innowacyjna technologia laserowa, którą stosuje się w kosmetologii, do usuwania rozszerzonych naczynek głównie na nogach, w niektórych przypadkach dozwolone jest jej użycie do usuwania zmian naczyniowych na twarzy.

Technologia ta wykorzystuje impulsy światła o długości fali 1064nm, które są pochłaniane przez hemoglobinę w skórze. Krew w naczyniu zostaje podgrzana, następnie dochodzi do jego koagulacji a kolejno do zamknięcia naczynia. Skoagulowana krew zostaje usunięta w fizjologiczny sposób przez organizm.  Laser Alma „Nd yag” ma zaawansowany system chłodzenia co pozwala na przeprowadzenie zabiegu w całkowicie komfortowych warunkach oraz zapobiega uszkodzeniu termicznemu skóry.

Czas trwania zabiegu

Cały zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut, w zależności od wielkości obszaru, który ma zostać poddany zabiegowi. Po zabiegu skóra może być lekko opuchnięta, zaczerwieniona. Należy stosować odpowiednią pielęgnację po zabiegową zaleconą przez zabiegowa.

Technologia Alma nd yag jest skuteczna i bezpieczna,  przynosi szybkie i trwałe efekty w nieinwazyjny sposób. Przed wykonaniem zabiegu warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, takich jak doświadczenie specjalisty, jakość wykorzystywanego sprzętu, wykluczenie przeciwwskazań.

Zalecana seria uzależniona jest od ilości oraz rozległości zmian na skórze. Zabiegi wykonuje się co 6-8 tygodni.

Laseroterapia z wykorzystaniem technologii Alma Nd Yag dostępna jest w gabinecie Izabela Niski Estetic Clinic w Rzeszowie.

Galeria

zamykanie pajączków