Divine Pro

Divine Pro to jedno z najskuteczniejszych na świecie urządzeń służących do radiofrekwencji mikroigłowej.  Technologia ta wykorzystuje działanie fali radiowej połączonej z mikronakłuciami. Służy do odmładzania, zagęszczenia skóry. Zwężenia porów, redukcji blizn, rozstępów, zmarszczek oraz do ogólnej poprawę struktury skóry.  Urządzenie wyposażone jest aż w trzy rodzaje różnych kartridży, o różnych długościach igieł. Pozwala to na odpowiednie dobranie końcówki do potrzeb skóry klienta – blizny/ lifting.

Radiofrekfencja mikroigłowa Divine Pro uznawana jest jako „nieoperacyjny lifting”, działając zarówno na naskórek jak również jej głębokie warstwy.  Powstałe mikrouszkodzenia powodują syntezę nowych włókien kolagenowych, elastynowych i kwasu hialuronowego.

Przed zabiegiem

Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest konsultacja w celu wykluczenia przeciwwskazań, następnie wykonany zostaje demakijaż, oczyszczenie skóry.  Możliwe jest znieczulenie obszaru poddawanego zabiegowi, w celu ograniczenia dyskomfortu. W trakcie odczuwalne może być lekkie podszczypywanie, kłucie oraz ciepło. Bezpośrednio po zabiegu występuje mocne zaczerwienienie, które ustępuje po kilku godzinach. Kolejnego dnia mogą być zauważalne drobne, punktowe strupki, które znikają po kilku dniach. Niezwykle ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry po zabiegu oraz przestrzeganie zaleceń po zabiegowych.

Zalecana seria to 3 zabiegi w odstępach co 4-6tygodni.

Divine Pro dostępny jest w gabinecie Izabela Niski Estetic Clinic w Rzeszowie.

Galeria

terapie łączone mezoterapia igłowa, kwasy medyczne i divine
Divine Pro
Divine Pro zagęszczenie skóry, redukcja rozszerzonych porów, rozświetlenie