Hydradermabrazja Dermaclear

Hydradermabrazja Dermaclear to urządzenie kosmetyczne firmy Alma wykorzystujące podciśnienie, które pozwala w nieinwazyjny sposób złuszczyć oraz oczyścić skórę. Wyposażone jest w trzy preparaty, które zawierają aż 16 składników aktywnych, pozwalające na przeprowadzenie trzech etapów: złuszczenie martwego naskórka, dokładne oczyszczenie porów skóry oraz nawilżenie i działanie antyoksydacyjne. Urządzenie wyposażone jest w innowacyjną nakładkę, która obraca się o 360 stopni, dodatkowo osoba wykonująca zabieg dobiera odpowiednią moc zassania końcówki aby dokładnie oczyścić skórę bez nadmiernego podrażnienia. Dzięki dokładnemu złuszczeniu i oczyszczeniu skóry, składniki aktywne aplikowane podczas zabiegu mogą łatwiej wnikać w jej głębsze warstwy.

dermaclear

Zabieg ten sprawdzi się u każdego typu cery, zarówno suchej, wrażliwej, naczyniowej, mieszanej czy tłustej. Ważne, aby osoba wykonująca zabieg dostosowała odpowiednio program zabiegowy.

Przed przystąpieniem do zabiegu, kosmetolog przeprowadza dokładną konsultację z klientem aby poznać oczekiwania oraz wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.

W Izabela Niski Estetic Clinic zabieg dermaclear, dodatkowo rozbudowujemy o monokwasy, dobrane odpowiednio do potrzeb skóry klienta aby spotęgować efekt. Skóra po zabiegu wygląda świeżo, promiennie i zdrowo. Często klienci decydują się na ten zabieg przed większym wyjściem, dlatego śmiało można zaliczyć go do zabiegów bankietowych.

Dermaclear to urządzenie znane na całym świecie.

Zabieg ten sprawdzi się idealnie u osób, które chcą oczyścić skórę, wyglądać promiennie i zdrowo.