Malwina Hryniak

Zawsze chciała robić to, co robi dziś. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała od 2017 roku, pracując na najnowocześniejszych technologiach laserowych takich jak: urządzenia do usuwania przebarwień zmian naczyniowych oraz na technologiach modelujących sylwetkę. Od 4 lat specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej. Pracując na różnych urządzeniach może stwierdzić, iż obecnie laseroterapia (depilacja laserowa) zrewolucjonizowała rynek estetyczny. Obecnie laseroterapia to nie tylko usuwanie pewnych mankamentów naszego ciała. To ogromna szansa na poprawienie swojej wartości, pewności siebie, odwagi, samooceny oraz przede wszystkim komfortu życia. Tak, by czerpać z niego wszystko to co najlepsze. 

Przy każdym spotkaniu z pacjentem stara się omawiać każdy krok, który wykonuje przy zabiegu. To bardzo ważne, by mieć świadomość tego jak dzisiejsza technologia może być skuteczna. Musi być ona jednak połączona w odpowiednio dobranym procesie, indywidualnie do każdego pacjenta.

Potrzebną do tego wiedzę uzupełnia biorąc aktywny udział
w szkoleniach oraz czytając literaturę branżową. Prywatnie jest miłośniczką górskich wypraw, aktywnych długich spacerów oraz fanką dobrej literatury i teatru.