TC CRYO - kriolipoliza kontrastowa

TC Cryo to urządzenie certyfikowane medycznie wykorzystujące kriolipolizę kontrastową ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej. Zabieg TC Cryo w naszej klince jest bezbolesny, nie zamraża skóry i nie wymaga stosowania przyssawek. W czasie terapii obszar zabiegowy zostaje poddany kilku cyklom schładzania i podgrzewania, wahającym się między 6 a 41 stopni Celsjusza. Wywołany w ten sposób SZOK TERMICZNY skutkuje znacznym zwiększeniem procesu spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak w wyniku uwolnienia do organizmu dwóch hormonów IRYZYNY i FGF21.
Zabieg może odbywać się w pozycji siedzącej bądź leżącej i trwa 55 minut. Sam pacjent decyduje, która część ciała ma zostać poddana zabiegowi.

Wskazania

Modelowanie ciała i redukcja tkanki tłuszczowej w obszarach:

podbródek

brzuch

talia

plecy

uda

łydki

ramiona

przedramiona

pośladki

Jakich rezultatów może spodziewać się pacjent?

Pierwsze efekty można zaobserwować już po jednym zabiegu, ale będą one bardziej widoczne po minimum trzech zabiegach. Dzięki samemu zabiegowi, pacjent może stracić kilka centymetrów w miejscu poddawanym leczeniu. Łącząc zabiegi ze zmianą nawyków żywieniowych pacjenci nierzadko tracą od 6 do 12 centymetrów co potwierdziły badania.